02 травня 2023 р. кафедрою медичної хімії для здобувачів вищої освіти 4 та 5 курсів був проведений науково-практичний семінар «Оформлення та підготовка до захисту кваліфікаційної роботи на здобуття магістерського рівня вищої освіти»

З 29 травня 2023 року розпочинається атестація здобувачів вищої освіти 4 та 5 курсів, одним із етапів якої є захист кваліфікаційної роботи, оформлення та належне представлення якої впливає на загальне враження та результат.

Тому, завідувачкою кафедри медичної хімії, д.фарм.н., професором Ліною ПЕРЕХОДОЮ було організовано семінар, на якому відповідальна за СНТ кафедри, к.фарм.н., доцент Маргарита СУЛЕЙМАН розповіла про вимоги, що висуваються до кваліфікаційних робіт, до оформлення основного матеріалу та супровідних документів.

Асистентка кафедри, к.фарм.н. Олена БЕВЗ надала поради щодо оформлення матеріалів кваліфікаційних робіт для захисту у вигляді презентацій, надала структуру доповіді, порадила читабельні шрифти, які використовуються в презентаціях відомими спікерами, дала пораду щодо оформлення наглядного матеріалу, вибору фону слайду та ін.

В семінарі взяли участь магістранти кафедри та їх керівники.

Бажаємо успіхів на захистах та гарних результатів!