03 березня 2020 р. відбулась звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації НФаУ

Учасників конференції привітали Альона Благовещенська, голова обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та ректор Національного фармацевтичного університету, професор Алла Котвіцька.

Голова ППО університету Володимир Малий представив «Звіт про роботу профспілкового комітету за період 2015-2020 років».

Також, присутні заслухали звіт голови Ревізійної комісії ППО Зінаїди Омельченко за вищезазначений період.

Учасники конференції відповідально поставились до виборів голови ППО, профспілкового комітету та ревізійної комісії.

Вкотре, головою первинної профспілкової організації НФаУ обрано Володимира Малого, доктора фармацевтичних наук, професора, завідувача кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту.

Зичимо обраному профспілковому активу університету наснаги у створенні комфортного, оптимального середовища закладу вищої освіти та ефективному соціальному захисті співробітників НФаУ.