03 лютого 2022 р. відбулася державна атестація випускників освітньої програми «Клінічні дослідження»

03 лютого відбулася державна атестація випускників освітньої програми «Клінічні дослідження».

Авторська програма «Клінічні дослідження» за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація започаткована у НФаУ в 2019 році.

Вона спрямована на вивчення аспектів проведення, контролю й аналізу клінічних досліджень та біоеквівалентності лікарських засобів. Наразі ця програма залишається унікальною для вітчизняної сфери охорони здоров`я.

Цьогоріч Національний фармацевтичний університет здійснив другий випуск фахівців за програмою «Клінічні дослідження». Дипломи магістра захистили 12 випускників.

На державну атестацію випускників освітньої програми «Клінічні дослідження» були запрошені представники від потенційних роботодавців – заступник директора ДП «Державний експертний центр МОЗ України» Михайло Лобас і директор Департаменту експертизи матеріалів доклінічних та клінічних випробувань Таїсія Герасимчук.

За підсумками державної атестації випускників освітньої програми «Клінічні дослідження» відбулися дві робочі зустрічі.

Ректор НФаУ Алла Котвіцька зустрілася із заступником директора ДП «Державний експертний центр МОЗ України» Михайлом Лобасом для обговорення взаємодії НФаУ та ДП «Державний експертний центр МОЗ України» щодо перспектив працевлаштування випускників НФаУ – фахівців із клінічних досліджень.

На кафедрі клінічної фармакології та клінічної фармації відбулася робоча зустріч із заступником директора ДП «Державний експертний центр МОЗ України» Михайлом Лобасом і директором Департаменту експертизи матеріалів доклінічних та клінічних випробувань  Таїсією Герасимчук за участю декана факультету медико-фармацевтичних технологій НФаУ Ольги Набоки, завідувачки кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, Катерини Зупанець, завідувачки кафедри менеджменту та публічного адміністрування Олени Козирєвої, директора Клініко-діагностичного центру НФаУ Ігоря Зупанця, професорів Наталії Бездітко,  Вікторії Добрової, Сергія Попова.

Учасники зустрічі обговорили питання подальшого розвитку освітньої програми «Клінічні дослідження», проблеми професійної підготовки фахівців, які залучаються у клінічні випробування, перспективи розвитку ринку кадрів у цій сфері.