03 травня 2023 р. відбулася нарада кураторів академічних груп

На порядку денному були розглянуті наступні питання:
Організаційне завершення навчального року в НФаУ – проректор з науково-педагогічної роботи, професор Вікторія КУЗНЄЦОВА.

Пані проректор наголосила на важливості заповнення портфоліо як студентів так і викладачів, своєчасне виконання академічного плану навчання та подякувала кураторам за плідну працю зі своїми групами.

️Вступ 2023 – відп. співробітник приймальної комісії, доцент Катерина ДИННИК розповіла про затверджені на Вченій раді НФаУ умови вступу, кількість бюджетних місць на спеціальностях НФаУ та важливість активної профорієнтаційної роботи.

Конкурси: можливості та перспективи – помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольга НАЗАРКО. Підвели підсумки участі у численних конкурсах студентів НФаУ та викладачів, привітали з отриманними відзнаками. Також, анонсували нові проєкти та перспективи участі в них.

️Серед яких, “Кращий студент НФаУ”, метою якого є виявлення всебічно розвинених здобувачів, підвищення рівня їх суспільної активності та сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства. Підсумки та нагородження цього конкурсу відбудуться в червні 2023 року.

️Анонс заходів на травень 2023 року:

• 4 травня: “Випускник НФаУ: історії успіху” зустріч 4 “Бізнес-контент фармації”
  • 8-9 травня: Кураторські години “Уроки історії Другої світової війни” до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
  • 18 травня: Загальноуніверситетський Event “Вишиванка – генетичний код нації”.

Переможного миру!
Працюємо заради миру та перемоги!