03 жовтня 2023 р. відбулась зустріч в.о. ректора Національного фармацевтичного університету, проф. Алли Котвіцької зі Студентським самоврядуванням

03 жовтня 2023 року відбулась зустріч в.о. ректора Національного фармацевтичного університету, проф. Алли КОТВІЦЬКОЇ зі Студентським самоврядуванням.

Ця зустріч була особливою, адже ми підбивали підсумки нашої спільної роботи за останні два роки (закінчується каденція теперішнього складу Студсамоврядування) та обговорювали майбутні плани.

Під час засідання були представлені звіти про досягнення та роботу всіх секторів Студентського самоврядування протягом останніх 2-ох років. Ми обговорили наші успіхи у вдосконаленні студентського життя, організації різноманітних заходів та заходів, спрямованих на підвищення якості навчання та покращення умов для студентів.

Важливим аспектом було те, що на зустрічі ми також скоординували наші пріоритети та плани на майбутнє. Основним завданням залишається підтримка студентів та удосконалення освітнього середовища. Ми впевнені в подальшій співпраці з адміністрацією та викладачами університету для досягнення цих цілей. Зустріч була не лише корисною, а й дуже приємною.

Ми відчули дружню атмосферу та підтримку один одного. Це показує, наскільки важливим є об’єднання студентської спільноти та спільна робота для досягнення спільних цілей.

Івент став важливим етапом у нашій роботі, і ми впевнені, що спільними зусиллями реалізуємо спільні інноваційні проєкти університету.

Дякуємо всім, хто був присутній і зробив свій внесок в розвиток Студсамоврядування НФаУ.

Разом з усією університетською спільнотою ми стаємо сильнішими, і готовимии до нових звершень!