04-05 березня 2021 р. відбулися заходи з нагоди дня народження Тараса Шевченка

04 березня, напередодні дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка, кафедра фундаментальної та мовної підготовки і Наукова бібліотека відчинили двері літературної вітальні «Нас єднають думи Кобзаря» для іноземних студентів 1-го курсу та слухачів відділення доуніверситетської підготовки.

Під час перегляду презентацій студенти дізналися про життєвий і творчий шлях поета та доробок Тараса Шевченка – художника. Іноземці із захопленням слухали, як одногрупники декламують  уривки з Шевченкових поетичних творів, ознайомилися із добіркою пісень українських виконавців на вірші Кобзаря й  самі заспівали пісню «Зацвіла в долині червона калина».

05 березня викладачі кафедри фундаментальної та мовної підготовки провели для іноземних студентів 1-го і 2-го курсів екскурсію до пам’ятника Тарасу Шевченку. Під час заходу викладачі розповіли про історію створення монумента, символічне значення кожної з 16 фігур , що оточують постать Кобзаря, лунали рядки Шевченкових поезій, декламовані студентами 1-го курсу, які навчаються українською мовою. На згадку залишилися чудові фото та відео.