04-05 лютого 2019 р. відбувся ознайомчий візит до НФаУ делегації факультету природничих наук Університету Вітауса Магнуса, м. Каунас, Литва

Склад делегації: професор Сауліус Мікевічус, декан факультету; академік, професор Аудріус Сігітас Марушка, керівник Центру відкритого доступу з інструментального аналізу на базі  факультету природничих наук, керівник наукової групи з розробки методів інструментального аналізу та їх застосуванню в молекулярному аналізі біологічних об’єктів, синтетичних продуктів та навколишнього середоваища; професор Она Рагажінскене, старший науковий співробітник, керівник наукового сектору лікарських (ароматичних) рослин, керівник Каунаського ботанічного саду Vytautas Magnus University, віце-президент Фармацевтичного товариства Литовської Республіки.

Делегація зустрілась з адмінітрацією НФаУ: першим проректором з НПР Федосовим А.І., проректором з НПР проф. Загайко А.Л., проректором з НПР проф. Крутських Т.В., деканом факультета фармацевтичних технологій та менеджменту доц. Суріковим О.О., деканом факультету медичних та фармацевтичних технологій проф. Набокою О.І.

Колеги з Литви ознайомились з роботою Клініко-діагностичного центру НФаУ, Науково-дослідною лабораторією з контролю якості лікарських засобів, кафедрами клінічної фармакології та клінічної фармації, ботаніки, фармакогнозії, хімії природних сполук, біотехнології.

Під час візиту було обговорено питання продовження навчання в Каунасі випускників НФаУ; співпраці за програмою подвійних дипломів; наукової співпраці в галузі клінічної фармації, соціальної фармації, біотехнології, біології, біохімії; сумісні публікації; впровадження академічних обмінів в рамках грантової програми ЄС Еразмус+ та міністерської програми литовсько-української співпраці.

За результатами візиту було презентовано наукові проекти факультету природничих наук (із презентаціями можна ознайомитись у відділі з академічної мобільності); відбувся обмін навчальними програмами з біотехнології; укладено угоду про співпрацю між університетами.

Більше фото в альбомі

 

Матеріали за темою:

НФаУ уклав угоду про співпрацю з Університетом Вітаутаса Магнуса

 

Print Friendly, PDF & Email