04 червня 2024 р. відбувся тренінг з надання першої психологічної допомоги

Британська благодійна організація UK-MED 4 червня 2024 р. провела тренінг з надання першої психологічної допомоги для працівників, викладачів та здобувачів вищої освіти Національного фармацевтичного університету

Під час воєнних дій психіка людини перебуває в постійному напруженні. В таких умовах багато хто потребує своєчасної психологічної допомоги та підтримки. Відтак нового змісту набувають різноманітні навчання з надання першої психологічної допомоги, завдяки яким кожен може освоїти важливі базові навички, що дають змогу створити системи послуг з проблематики ментального здоров’я.

Командою психологів UK-Med Ukraine проведено тренінг з надання першої психологічної допомоги для працівників, викладачів та здобувачів вищої освіти Національного фармацевтичного університету.

Тренінг містив інтерактивну теоретичну частину та практичні вправи, які проводилися у вигляді обговорення кризових подій, рольових ігор з надання першої психологічної допомоги, самодопомоги.

Учасники дуже високо оцінили рівень проведення тренінгу, корисність набутих навичок, практичність та актуальність кожної вправи, яка пропонувалася.