Національний фармацевтичний університету – вектор освітніх можливостей

Друга зустріч ректора НФаУ з HR-фахівцями аптечних мереж України

Онлайн захід відбувся у форматі тристоронньої зустрічі, до якої, окрім НФаУ та аптечних мереж, долучився Харківський обласний центр зайнятості. Загальна кількість учасників склала 23 особи.

У ході зустрічі в. о. ректора НФаУ Алла Котвіцька підбила підсумки першої зустрічі з HR-фахівцями аптечних мереж, що була присвячена проблемі кадрового забезпечення та відбулася 16 лютого поточного року.

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Ольга Петренко розповіла про компенсаційні програми для роботодавців від служби зайнятості.

Національний фармацевтичний університет завжди позиціонується як комунікаційний майданчик для усіх стейкхолдерів: закладів профільної освіти, фармацевтичних роботодавців, державних установ, покликаних сприяти створенню умов кадрового забезпечення ринку праці.

Як показує практика, таке партнерство є доцільним.

Колектив НФаУ здійснює соціальну функцію, підтверджуючи відповідальність перед кадровим забезпеченням фармації майбутнього.

Харківський обласний центр зайнятості має можливість широко реалізовувати державні компенсаційні програми підготовки та перепідготовки фахівців в умовах кадрового дефіциту фармацевтичного сектора, який віднесений державою до пріоритетних галузей економіки.

Аптечні мережі отримують можливість підвищити якість свого кадрового складу за допомогою державних освітніх програм.

У підсумку об’єднання зусиль усіх стейкхолдерів сприяє покращенню якості надання фармацевтичної допомоги населенню.

 

Print Friendly, PDF & Email