05 березня 2020 р. у НФаУ провели ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтичне право та законодавство»

До Харкова прибула обдарована молодь з 7 закладів вищої освіти України, щоб продемонструвати свої знання з дисципліни «Фармацевтичне право та законодавство» та вміннях їх застосовувати.

Участь в олімпіаді взяли делегації з Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Донецького національного медичного університету, Запорізького державного медичного університету, Івано-Франківського національного медичного університету, Одеського національного медичного університету, Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та Національного фармацевтичного університету.

Спонсорами проведення олімпіади виступили аптечна мережа «Аптека 911», компанія «Еконія» з ТМ «Йодо», компанія «СВ», інформаційні спонсори – наукові періодичні видання НФаУ: «Соціальна фармація в охороні здоров’я», «Вісник фармації» та Видавничий центр НФаУ.

З вітальним словом до присутніх звернулися ректор НФаУ, професор Алла Котвіцька; проректор з науково-педагогічної роботи, професор Леонід Загайко та проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Інна Кубарєва.

Цього року тематикою конкурсних завдань для учасників олімпіади визначено «Законодавчі основи державного нагляду (контролю) у сфері обігу лікарських засобів». Відповідно до програми олімпіада проходить у два тури: теоретичний і практичний.

До складу журі, що оцінювали рівень робіт учасників увійшли:

Голова журi – Аліна Волкова – завiдувач кафедри соціальної фармації НФаУ, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Члени журi:

1. Галина Болдарь – Національний фармацевтичний університет, доцент, к.юр.н.
  2. Сергій Скріпкін – Запорізький державний медичний університет, асистент, к.юр.н.
  3. Ірина Вишницька– Одеський державний медичний університет, асистент, к.фарм.н.
  4. Мар’яна Демчук – Тернопільський державний медичний університет, доцент, к.фарм.н.

Для забезпечення об’єктивного та прозорого проведення олімпіади була створена апеляційна комісія, до складу якої увійшли:

Члени апеляційної комісії:

1. Любов Терещенко – Національний фармацевтичний університет, доцент, к.фарм.н.
  2. Дарина Тарасенко – Національний фармацевтичний університет, асистент.
  3. Любов Пальчак – Донецький національний медичний університет, асистент.
  4. Світлана Феденько – Івано-Франківський національний медичний університет, доцент, к.екон.н.

За результатами ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтичне право та законодавство» призові місця розподілилися таким чином:

I місце – Поліна Чуйкова (Національний фармацевтичний університет);

II місце – Катерина Хмілевська (Івано-Франківський національний медичний університет);

III місце посіло 2 часника – Олена Моску (Одеський державний медичний університет) та Анна Бредун (Запорізький державний медичний університет);

Грамотою у номінації «За волю до перемоги» нагороджено Лілію Тараненко (НФаУ) та грамотою «За креативність мислення» – Любомира Литвинця (Івано-Франківський національний медичний університет).

На церемонії закриття усі учасники олімпіади отримали подарунки та сертифікати учасників, а керівники делегацій – подяки за значний внесок у професійне становлення майбутніх фахівців.

Святковий настрій заходу забезпечили виступи культурного центру НФаУ.