05 грудня 2023 р. відзначається Міжнародний День Волонтера

Волонтерство – це прояв безмежної людяності та готовності вступити в дію там, де потрібна підтримка та рука допомоги.

Волонтери  не лише активні учасники благодійних заходів, але й сила єднання, що робить світ кращим.

У Національному фармацевтичному університеті упродовж воєнного стану волонтерський сектор активно працює над різними благодійними проєктами, надаючи допомогу в різних галузях.

Волонтерський сектор започаткував благодійний марафон “НФаУ – на стороні здоров’я!”. Підтримка ЗСУ до знаменних та пам’ятних дат. Волонтери НФаУ займаються виготовленням окопних свічок та маскувальних сіток.  Здобувачі вищої освіти та студенти є постійними донорами плазми крові. Волонтерський сектор займається підтримкою підлітків з обмеженими можливостями.

Разом ми творимо добро та робимо наш університет ще кращим місцем для навчання та розвитку!

05 грудня 2023 р. відзначається Міжнародний День Волонтера