06 липня 2020 р. опубліковано результати незалежного оцінювання університетів: академічний рейтинг «ТОП-200 УКРАЇНА 2020»

Центром міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентовано результати XIV академічного рейтингу закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020».

Національний фармацевтичний університет посів 15 місце серед 200 закладів вищої освіти України та 1 місце серед медичних ЗВО.

Університет значно покращив результат незалежного оцінювання у порівнянні з минулорічним рейтингом. Такі здобутки – фактор мотивації для реалізації цілей та подальших досягнень.

НФаУ – місце сили. Готові відповідати на виклики часу та забезпечувати якість фармацевтичної освіти України!

З повним рейтингом можна ознайомитися за посиланням