06 лютого 2024 р. відбулася зустріч з переможницею нацвідбору на Євробачення – 2024 ALYONA ALYONA

«Фармація – це одна з найвдячніших професій. Це робота, яка наповнює» – ALYONA ALYONA

Зустріч з переможницею нацвідбору на Євробачення – 2024 ALYONA ALYONA організована студентським самоврядуванням для університетської спільноти НФаУ.

Пані Альона розповіла про власний досвід роботи волонтером в аптеці під час повномасштабного вторгнення. Також співачка поділилася дитячими спогадами про той час, коли вона спостерігала за роботою рідної бабусі, яка працювала фармацевтом.

«Фармація – це одна з найвдячніших професій. Це робота, яка наповнює» – переконана ALYONA ALYONA.

Учасники зустрічі мали можливість поставити ALYONA ALYONA питання. Виконавиця розповіла про творчий та карʼєрний шлях. Її історія мотивує, надихає та є прекрасним прикладом того, як талановита і наполеглива людина може досягти своєї мрії. Як музичний підсумок пролунала пісня ALYONA ALYONA “Teresa & Maria”.

Від Національного фармацевтичного університету отримала цінний подарунок – фармацевтичну енциклопедію з автографом в.о. ректора – Алли КОТВІЦЬКОЇ. ALYONA ALYONA – лідер молодіжної музичної культури з активною громадянською позицією. НФаУ залишається на хвилі трендів!

Очікуйте на подкаст!