07-11 червня 2021 р. працював профорієнтаційний табір «PHARM CAMP НФаУ – літо 2021»

На початку першого літнього місяця у Національному фармацевтичному університеті працював профорієнтаційний табір «PHARM CAMP НФаУ – літо 2021. «Фармація – наука про ліки і не тільки».

Табір традиційно прийняв школярів на локації навчальних корпусів по вул. Валентинівській, 4.

Після тривалої перерви університет запропонував майбутнім вступникам – гостям університету цікаву offline програму:

1. «Історія фармації – історія НФаУ». Музей під відкритим небом.
  2. Екскурсія ботанічним садом. Арборетум НФаУ.
  3. Екскурсія оранжереєю. Арборетум НФаУ.
  4. Вітаємо здоровий спосіб життя. Стежина здоров’я.

Екскурсії провели кафедри ботаніки, фармакогнозії, фізичної реабілітації та здоров’я, аналітичної хімії та аналітичної токсикології.

Організували участь школярів у таборі кафедри фармакогнозії (Харківська загальноосвітня школа № 139), фізичної реабілітації та здоров’я (Харківська загальноосвітня школа № 76), аналітичної хімії та аналітичної токсикології (Харківська загальноосвітня школа № 137), освітніх та інформаційних технологій (Харківська загальноосвітня школа № 130), фармакології та фармакотерапії (Харківська загальноосвітня школа № 22), соціальної фармації (Харківська загальноосвітня школа № 51), клінічної лабораторної діагностики (Харківська гімназія № 144).

Загальна кількість гостей профорієнтаційного табору «PHARM CAMP НФаУ – літо 2021. «Фармація – наука про ліки і не тільки» склала 207 відвідувачів.