10 червня 2021 р. у НФаУ відбулося спортивне свято «Формула успіху», у рамках якого пройшов фінал змагань із мініфутболу на Кубок ректора

За ініціативи ректора Алли Котвіцької, у Національному фармацевтичному університеті започатковано проєкт «Історії успіху». Це зустрічі з видатними, цікавими, непересічними особистостями, які мотивують до створення власної траєкторії успіху. І вперше, 10 червня 2021 р., під час проведення спортивного свята «Формула успіху» відбулася зустріч спільноти НФаУ із чотириразовим підкорювачем Евересту Валентином Сипавіним.

Також на футбольному полі Центру здоров’я, спорту та відпочинку відбувся фінальний матч змагань із мініфутболу на Кубок ректора.

У цьогорічному турнірі взяли участь 10 команд університету усіх факультетів, у тому числі студенти-слухачі підготовчого відділення факультету з підготовки іноземних громадян.

За результатами змагань, призові місця вибороли:

1 місце – команда «Юність»,

2 місце – команда «Стайка»,

3 місце – команда «Марокко».

У номінації «Кращий гравець» переміг Лаяш Абдеррахман, студент факультету з підготовки іноземних громадян, 3 курс; у номінації «Кращий голкіпер» – Слободенюк Михайло, студент факультету медико-фармацевтичних технологій, 1 курс.

На церемонії нагородження учасників футбольного турніру ректор НФаУ Алла Котвіцька привітала збірну команду НФаУ із ІІ місцем у Всеукраїнських змаганнях з футзалу, присвячених Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації. Відзнаки отримали студент факультету з підготовки іноземних громадян Узавіт Аюб, 4 курс, який був визнаний кращим гравцем турніру та тренер з виду спорту Лілія Очередько, яка була визнана кращим тренером турніру.

На спортивному святі були присутні ректор НФаУ Алла Котвіцька, перший проректор з НПР Андрій Федосов, декани факультетів, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, співробітники університету та здобувачі вищої освіти.

Цікаве та змістовне свято було організовано співробітниками центру здоров`я, спорту та відпочинку, культурного центру, служби з виховної роботи, кафедри фізичної реабілітації та здоров’я. Учасників змагань вітали команда черлідингу, ансамбль естрадного танцю «Парадіз» та ансамбль народної пісні «Гердан».

Більше фото в альбомі