07 листопада 2023 р. відбулася церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2023»

ТРАДИЦІЇ ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ, ЯКИМ ВЖЕ МАЙЖЕ ЧВЕРТЬ СТОЛІТТЯ

Відзнака Національному фармацевтичному університетові з «Панацеї-2023» їде додому – до слобожанського серця фармацевтичної України

7 листопада 2023 р. відбулася церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2023».

Відзнаку колективу Національного фармацевтичного університету «Фармфронт» за підготовку кадрів в умовах воєнного стану отримала в.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька.

Це унікальна нагорода, виготовлена із уламків російської ракети «Кинжал», яка була збита силами українського ППО над Києвом.

Щорічний конкурс професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея» – це славна багаторічна традиція української фармацевтичної галузі, започаткована у 1999 р.

Переможці конкурсу визначаються за результатами комплексних маркетингових досліджень, які надають партнери конкурсу – міжнародні та вітчизняні аналітичні компанії.

У рамках конкурсу 2023 відбувся благодійний аукціон. Організатори пропонували придбання витворів мистецтва, кошти за які були перераховані на протезування людей, що втратили кінцівки внаслідок російської агресії.

Національний фармацевтичний університет традиційно виборює першість за освітніми номінаціями конкурсу. Попри все й цей рік не став виключенням

Вітаємо академічну спільноту з новим досягненням!