07 жовтня 2021 р. відбулося спільне засідання Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства

07 жовтня відбулося спільне засідання Загальних зборів Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства Національного фармацевтичного університету, у якому взяли участь 33 студента-делегата від гуртків Студентського наукового товариства кафедр НФаУ, 44 молодих вчених, а також 29 викладачів, які координують студентські наукові товариства на кафедрах.

Під час засідання було заслухано звіти про діяльність Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства НФаУ за 2019-2021 р.р.

За результатами засідання Ірину Сурікову було переобрано шляхом таємного голосування на посаду голови Ради молодих вчених терміном на 2 роки, а також затверджено новий склад робочого комітету Ради.

Увазі учасників засідання програму кандидата на посаду Голови Студентського наукового товариства представив Кирило Чорноволенко. Його кандидатура була підтримана присутніми шляхом таємного голосування.

Проректор з науково-педагогічної роботи Інна Владимирова поінформувала наукову молодь про проведення конкурсу «Краще Студентське наукове товариство НФаУ» та запропонувала подавати кандидатури за трьома номінаціями: «Краще Студентське наукове товариство структурного підрозділу НФаУ», «Кращий науковець Студентського наукового товариства», «Кращий науковий керівник Студентського наукового товариства».