07 жовтня 2019 р. ІПКСФ НФаУ розпочато цикли підвищення кваліфікації у м. Вінниця

07 жовтня 2019 р. кафедра якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ розпочала цикли підвищення кваліфікації: передатестаційний («Організація і управління фармацією») та цикли тематичного удосконалення для фармацевтів («Сучасні аспекти забезпечення якості лікарських засобів та лікарської рослинної сировини») і провізорів («Сучасні аспекти організації роботи фармацевтичних підприємств та контролю якості лікарських засобів») у м. Вінниця.

Програмний матеріал курсів дасть можливість слухачам отримати знання з питань організації та управління фармацією; організації забезпечення якості лікарських засобів в Україні; методів виявлення фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів на фармацевтичному ринку; управління та забезпечення якості лікарських засобів; стандартизації, сертифікації та контролю якості різних груп лікарських засобів; ознайомитися з основами фітотерапії, гомеопатії; умовами заготівлі, зберігання та використання лікарської рослинної сировини.

Зі слухачами проведено обговорення організаційно-навчальних питань. Проведено профорієнтаційну роботу щодо умов навчання, матеріально-технічної бази та професорсько-викладацького складу в Національному фармацевтичному університеті, коледжі НФаУ та Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації. Особливу увагу батьків майбутніх абітурієнтів звернули на відкриття нових освітніх програм «Фармацевтична хімія» та «Фізична терапія». Крім того, довели до відома слухачів умови отримання вищої (для фармацевтів) та переваги і перспективи другої вищої освіти.

Print Friendly, PDF & Email