КУРАТОРИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП: підсумки року

19 грудня 2022 р. в День Святого Миколая відбулася традиційна передноворічна зустріч ректора проф. Алли Котвіцької зі студентами 1-го курсу08 червня 2023 р. відбулася фінальна нарада кураторів академічних груп у 2022/2023 н.р.

Від імені ректора НФаУ проф. Алли КОТВІЦЬКОЇ кураторів академічних груп привітала Ольга НАЗАРКО, помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації.

Під час наради було підбито підсумки кураторської роботи та відзначено Подяками НФаУ кураторів, які надхненно й самовідданно працювали в напрямку позанавчальної роботи протягом поточного навчального року.

Учасники наради обговорили напрями розбудови Студентоцентричного простору НФаУ та зазначили роль особистості в студентоцентричному просторі.

Як, наприклад, студент 3 курсу факультету медико-фармацевтичних технологій НФаУ Єгор ЧУФИЦЬКИЙ став асоційованим членом (з правом дорадчого голосу) Експертної ради студентства ЗВО Верховної ради при комітеті з питань освіти, науки та інновацій.

Слухачка Підготовчих курсів НфаУ “PharmHub” 2020-2021, 2021-2022 н. р. Еліна КАМАЛОВА пройшла відбірковий турнір і увійшла до складу команди від України (4 члени команди) на 55-ту Міжнародну хімічну олімпіаду (16-21 липня 2023 р., Цюрих, Швейцарія).

Вітаємо талановиту молодь та бажаємо плідної співпраці!

Актуальним на часі є конкурс «Кращий студент НФаУ», де подача документів триває до 15 червня.

Провідний фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань Ольга ЦАПКО наголосила на важливості вчасного заповнення ПОРТФОЛІО СТУДЕНТІВ, яке є підгрунтям до Рейтингу особистих досягнень.

Провідний фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань Євгенія КАЛАШНИК запросила приєднатися до ФАРМ-ПЛАЗМА-ФЕСТу ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ДОСЛІДНИЙ EVENT «ЗРОБИ ДОБРО, БРО», що відбудеться 14 червня 2023 р. до Всесвітнього дня донора на базі Biopharma Plasma Харків, Експохол “Unit.City“ вул. Академіка Павлова, 271. Запрошуються всі бажаючі здати кров та внести свій вклад у ПЕРЕМОГУ.

ПЕРЕМОГА В НАШІЙ КРОВІ!

Працюємо заради миру та перемоги!