08 грудня 2023 р. було прочитано лекцію «Рідинна хроматографія» із залученням представика Корпорації «Артеріум»

08 грудня 2023 року в рамках проведення зустрічей із зовнішніми стейкхолдерами, для здобувачів вищої освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація» було прочитано хіміком-аналітиком з фармацевтичної розробки Корпорації «Артеріум» Михайлом Тимофієнком лекцію «Рідинна хроматографія».

Лекцією зацікавилось понад 50 учасників, серед яких здобувачі вищої освіти 3 та 4 курсів освітньої програми «Фармація», науково-педагогічні працівники структурних підрозділів Національного фармацевтичного університету, а також представники інших вишів фармацевтичного профілю.

Лекція складалась з двох частин, перша частина була присвячена загальній характеристиці методу рідинної хроматографії та вимогам до обладнання, розчинників і умов проведення аналізу.

На другій частині лектор приділив увагу особливостям розробки методик контролю якості лікарських засобів з використанням методу рідинної хроматографії.

Учасників дуже зацікавила лекція і викликала багато питань, на які Михайло Тимофієнко обґрунтовано відповів.

Відповідальні кафедри за організацію зустрічі здобувачів вищої освіти НФаУ із лектором підприємства – кафедра медичної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Ліна Перехода, доцент ЗВО кафедри медичної хімії, кандидат фармацевтичних наук, доцент Маргарита Сулейман, асистентка, кандидат фармацевтичних наук Олена Бевз) кафедра фармацевтичної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Вікторія Георгіянц).

Рідинна хроматографія