08 липня 2019 р. на базі університету відбулася робоча зустріч щодо проекту SAFEMed

Національний фармацевтичний університет прийняв представників проекту «Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців» (SAFEMed), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проект «Безпечні та доступні ліки» розпочався в Україні з 2018 року.

У зустрічі взяли участь А.А. Котвіцька – ректор НФаУ, А.І. Федосов – перший проректор з НПР, А.Л. Загайко, проректор з НПР, Т.В. Крутських- проректор з НПР, І.В. Кубарєва – проректор з НПР, А.С. Немченко – завідувач кафедри організації та економіки фармації, І.А. Зупанець – завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, А.В. Волкова – завідувач кафедри соціальної фармації, Ю.В. Корж – доцент кафедри соціальної фармації, В.М. Назаркіна – доцент кафедри організації та економіки фармації, І. Лобода – старший технічний радник з питань фінансування лікарських засобів проекту SAFEMed, Аліна Юрова та Еліна Свердлова – представники проекту USAID.

У ході зустрічі були обговорені вектори співпраці щодо біоеквівалентності, реімбурсації, національного переліку основних лікарських засобів та програми з розвитку молодих фахівців.

Print Friendly, PDF & Email