08 листопада 2019 р. відбулася заключна частина Міжнародної програми «Наукова еліта України»

08 листопада 2019 р. у приміщенні Будинку офіційних прийомів (вул. Грушевського, 22, м. Київ) під керівництвом голови Української федерації вчених, академіка НАН України В. П. Семиноженка була проведена заключна частина Міжнародної програми «Наукова еліта України», метою якої було представлення іміджу вітчизняних наукових досягнень вченими різних галузей.

Захід проводився за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Української федерації вчених, Спілки освітян України, закладів вищої освіти та інших державних структур і громадських об’єднань.

В рамках урочистої частини 100 кращих науковців України, з числа яких було відзначено завідувача кафедри промислової фармації та економіки ІПКСФ НФаУ, доктора фармацевтичних наук, професора Шпичака О. С. нагороджено орденом «Науковець року – 2019», Почесною Грамотою за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України та Книгою Пошани.