08 травня 2020 р. відбулася Міжнародна дистанційна конференція «Contemporary pharmacy: Issues, challenges and expectation», організована кафедрою технології ліків та соціальної фармації фармацевтичного факультету Литовського університету наук здоров’я, м. Каунас, Литва.

Національний фармацевтичний університет був представлений вченими, докторантами та аспірантами, які виступили у секціях «Scientists» і «PhD students» та висвітлили проблемні питання технології, контролю якості та стабільності фармацевтичних препаратів. Усні доповіді та мультимедійні презентації були представлені в онлайн форматі за допомогою програми Microsoft Team.

Теми усних доповідей та доповідачі:

В секції Scientists були представлені наступні доповіді:

Маслій Ю. С., доцента кафедри заводської технології ліків «Determination of rational pH for carbomer-based dental gel by texture analysis»

Гербіної Н. А., доцента кафедри заводської технології ліків «Influence of encapsulating agent ratios on lavender essential oil microencapsulation: study of emulsion and finished microcapsules»

Савченко Л. П., доцента кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ «Validation of the technological process of deflagil ointment preparation»

Хохлової К. О., докторанта кафедри аптечної технології ліків «HPTLC chromatographic profiles of essential oils of 13 species from Lamiaceae family from Ukraine»

Опрошанської Т. В., доцента кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ «Study of antimiantimicrobial activity of tincture from underground organs of Sorrel horse Willd»

В секції PhD students було представлено дві доповіді:

Безрука І. В., аспіранта кафедри фармацевтичної хімії «Assessment and comparison of chromatographic procedures for hederacoside C determination in dosage form»

Яковенка О. В., аспіранта кафедри заводської технології ліків «Design of experiment planning for the formulation development of compressed lozenges with stress protective action»

Окрім цього в конференції взяли участь д. фарм. н., проф. Георгіянц В. А., д. фарм. н., проф. Рубан О.А., д. фарм. н., доц. Здорик О. А., к. ф. н., доц. Міщенко В. А.

До складу комісії з оцінювання доповідей аспірантів і студентів увійшла к. фарм. н., доцент каф. якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ, Савченко Л. П.

Після закінченні конференції кожен з доповідачів усних доповідей отримав відповідний сертифікат, а доповідь Безрука І. В. була відзначена дипломом III ступеня серед учасників секції PhD students.

Представники НФаУ щиро вдячні Організаційному комітету за цікавий формат проведення Міжнародної дистанційної конференції та можливість представити і обговорити результати своєї наукової роботи.