18 травня 2020 р. відбулося заняття «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів у дистанційній формі (Zoom)

Засідання розпочав перший проректор з НПР, представник керівництва з функціонування інтегрованої системи управління якістю Федосов А.

У виступі Андрій Федосов доповів про стан впровадження системи екологічного та енергетичного менеджменту у Національному фармацевтичному університеті відповідно до вимог стандартів ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018.

Помічник ректора з якості та сертифікації Назарко О. висвітлила особливості проведення Наглядового аудиту НФаУ у 2020 р. на відповідність до вимог стандарту ISO 9001:2015.

Під час проведення Школи супервайзера акцентовано увагу керівників структурних підрозділів/процесів на аналізі ризиків щодо забезпечення функціонування процесів в умовах загальнонаціонального карантину, який спричинено COVID-19.

У роботі Школи супервайзера СУЯ взяли участь 27 керівників структурних підрозділів/процесів, проректори з НПР, заступник ректора з АГЧ, помічники ректора, декани, внутрішні аудитори та співробітники відділу управління якістю.