08 вересня 2022 року відбулась зустріч психолога зі здобувачами освіти третього курсу Фахового коледжу НФаУ на тему «Психологічна підтримка здобувачів освіти під час військового стану»

Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим.Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу і паніку. Війна виснажує нас фізично та психологічно.

08 вересня 2022 р. відбулась зустріч психолога зі здобувачами освіти третього курсу Фахового коледжу НФаУ08 вересня 2022 року  відбулась зустріч здобувачів освіти третього курсу Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету з практичним психологом вищої категорії, кандидатом психологічних наук, доцентом Любов Плякою.

Під час зустрічі практичний психолог розповіла здобувачам освіти про емоції та їх вплив на здоров’я. Звернула увагу на те, що у цей непростий час варто підтримувати себе, рідних та близьких. Це життєво необхідно для того, щоб зберегти здоров’я – фізичне та психологічне.

Любов Пляка надала корисні поради, як опанувати себе в критичних умовах, як підтримувати психологічний стан в критичних умовах, ознайомила з техніками зняття психоемоційного напруження.