08 жовтня 2021 відбувся профорієнтаційний виїзний «День НФаУ» у Перещепинському ліцеї, Дніпропетровська обл.

08 жовтня 2021 р. на запрошення Перещепинської міської молодіжної ради  відбувся «Виїзний день НФаУ» у Перещепинському ліцеї.

До заходу були залучені співробітники НФаУ: від приймальної комісії НФаУ з потенційними вступниками поспілкувалася доцент кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Катерина  Динник, викладач Фахового Коледжу НФаУ Олена  Шемчук.

Школярі мали нагоду подивитися демонстрацію дослідів, які запропонував  доцент кафедри фармацевтичної хімії Володимир Грудько «Що у пляшці з “газіровкою», “Природні барвники”.

Продемонстровано цікаві та наочні експерименти, які доводять важливу роль вивчення хімії не тільки в професійній діяльності фармацевта, а й в повсякденному житті.

У межах заходу відбулося нагородження активних учнів ліцею за знання в області біології, хімії, історії України.

На заході були присутні близько 70 учнів, а також вчителі та представники адміністрації школи.