1 листопада 2016 р. відбулася робоча зустріч представників НФаУ з адміністрацією ПАТ «Фармак»

Делегація університету на чолі з першим проректором А.А. Котвіцькою відвідала ПАТ «Фармак». У рамках зустрічі представники НФаУ побували на екскурсії по виробничим потужностям підприємства та в контрольно-аналітичних лабораторіях.

Далі відбувся круглий стіл, в ході якого були розглянуті можливості співпраці НФаУ з лідером фармацевтичної індустрії України. Учасники заходу обговорили пріоритетні напрямки співробітництва, серед яких взаємодія викладачів університету та фахівців ПАТ «Фармак» щодо покращення навчального процесу, зокрема спільний перегляд існуючих та розробка нових освітніх планів і навчальних програм із урахуванням міжнародного досвіду, умови залучення фахівців ПАТ «Фармак» до освітнього процесу та оцінки якості підготовки випускників, участь у Раді роботодавців, додаткові спеціальні програми навчання та поглиблене вивчення окремих дисциплін у НФаУ. У порядку денному зустрічі обговорювалися особливості практичної підготовки студентів і стажування науково-педагогічних працівників на базі ПАТ «Фармак», перспективні напрямки наукового співробітництва, а також співпраця поза навчальним процесом у форматі участі фахівців ПАТ «Фармак» у проведенні Всеукраїнських олімпіад з фармації, участі перспективної наукової молоді у Школі молодого вченого, яка працює на підприємстві, проведення ознайомчих екскурсій.

Обидві сторони висловити сподівання, що зустріч покладе початок довгостроковій співпраці, спрямованій на динаміку розвитку фармації України.

image_pdfimage_print