2 листопада 2016 р. у Вітебському державному медичному університеті відбувся I Форум молодіжних наукових товариств

У Вітебському державному медичному університеті 2 листопада 2016 р. в рамках XVI міжнародної конференції студентів та молодих вчених «Студентська Медична Наука ХXI Століття» відбулася унікальна подія – I Форум молодіжних наукових товариств. На заході зустрілися фахівці по роботі з молоддю, аспіранти, молоді вчені, студенти та викладачі з 30 вищих навчальних закладів та наукових організацій Білорусі, Росії та України.

Організаторами виступили Рада молодих вчених і Студентське наукове товариство ВДМУ та Відкритий університет Сколково. Національний фармацевтичний університет з доповіддю представила член ради СНТ НФаУ, студентка 4 курсу групи ССО-1 фармацевтичного факультету № 3 Вікторія Пінкевич.

Форум відкрили ректор ВГМУ, д. м. н., професор Анатолій Тадеушевич Щастний і менеджер з розвитку співтовариства відкритого університету Сколково Наталія Герасимова.

Потім учасники представили свої виступи і обговорили доповіді з організації та основних напрямків роботи студентських наукових товариств у ВНЗ. Актуальними і цікавими для всіх були проблеми ефективного залучення молоді до наукових досліджень, розвиток її активності в науковому середовищі, способи ефективної співпраці в розвитку прикладних досліджень, стажування в провідних центрах ближнього і далекого зарубіжжя, пошук джерел фінансування та матеріальної підтримки молодих вчених, реалізації спільних проектів в області медицини.

В якості гостей на форумі були присутні фахівці з медичних інновацій, бізнесу і менеджменту в медицині, провідні фахівці практичної медицини, представники фармацевтичних заводів і фармкомпаній Білорусі.

Завершилися збори тренінгом з формування навичок спілкування та піару в сучасному науковому середовищі. Учасники одержали можливість зустріти однодумців, обговорити перспективи та висловити свої ідеї в дружній та невимушеній обстановці. А головне – налагодили ефективні комунікації.


[uptolike]

Print Friendly, PDF & Email