1 вересня 2016 р. Наукова бібліотека НФаУ відзначає своє 95-річчя

95 років минуло з тих часів, коли бібліотека з непривабливих довгих полиць з книгами перетворилася на сучасний культурно-інформаційний центр, який є однією з головних складових інформаційної інфраструктури вузу.

Велику допомогу професорсько-викладацькому складу університету та студентам надає Наукова бібліотека НФаУ – одна з найстаріших вузівських бібліотек Харкова. Сьогодні, здійснюючи інформаційне забезпечення навчальної, наукової та виховної діяльності університету, бібліотека, яку часто називають головною лабораторією вузу, активно приймає участь у підготовці нової фармацевтичної еліти. А тому найголовнішим завданням є популяризація бібліотеки: її фонду, інформаційно-довідкового апарату, культурно – просвітницької роботи, тощо.

2016 рік для Наукової бібліотеки – ювілейний. Великий внесок у створення нового обличчя бібліотеки було здйснено ректоратом НФаУ на чолі з ректором – проф. В.П. Черних. Відкритий новий електронний читальний зал на 60 посадкових міст, оснащений 52 сучасними ПК. На урочистій церемонії відкриття були присутні всі члени Вченої ради – професори та викладачі НФаУ. Також бібліотека отримала нове книгосховище для свого фонду. Сучасне книгосховище вміщує понад 250000 примірників. Цього ж року теплими барвистими кольорами зустрів своїх відвідувачів оновлений холл бібліотеки.

До 95-ї річниці співробітниками НБ НФаУ був організований Вооk вояж  «Скарб? Книга!» із циклу «Історія книги», метою якого було ознайомлення користувачів з фондом цінних і рідкісних видань. Відвідувачі заходу мали можливість ознайомитись з книжковою виставкою: «Подих часу: рідкісні та цінні видання з фонду Наукової бібліотеки НФаУ».