10 листопада 2022 р. у світі відзначається Міжнародний день науки

Шановні колеги!

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день науки.

10 листопада 2022 р. у світі відзначається Міжнародний день науки

Кожен, хто хоча б раз відчув розчарування від невдалого експерименту або ночами шукав помилку у розрахунках, точно знає: наука – енергоємна й надзвичайно чутлива сфера діяльності. Бути науковцем – це вміти поєднувати протилежні, на перший погляд, якості. Креативність і аптечну точність, сміливість і консерватизм, автентичність і досвід попередників, натхненність і рутинну роботу.

Протягом більш ніж 100-річного життєпису Національного фармацевтичного університету у його аудиторіях народжувалися фахівці фармації, а у його лабораторіях – наукові відкриття. Освіта й наука крокували пліч-о-пліч, масштабуючи досягнення один одного та употужнюючи силу нашої Alma Mater.

Національний фармацевтичний університет завжди сприймався як авторитетний фармацевтичний освітньо-науковий центр України. Сьогодні наш колектив продовжує ці традиції. Іншого шляху у нас немає!

У надскладних умовах ми зберегли наукову співпрацю і реалізуємо міжнародні проєкти. У 2022 році маємо у партнерському портфелі 54 міжнародних угоди із закладами та установами з 23 держав, програми Erasmus із партнерами з Литви та Польщі, міжнародні стажування у Польщі, Австрії, Хорватії, Німеччині.

За сухими цифрами – наші науковці та студентство, які взяли на себе обов`язок створювати майбутнє фармації. Це гідно щирої поваги!

Шановні колеги, імениті науковці та майбутня генерація винахідників, вітаю з Міжнародним днем науки!

Бажаю вам виважених рішень, наукової стійкості, гідних задач!  Нехай не полишає натхнення, завжди знаходяться однодумці, а кожен експеримент і винайдена нова молекула працюють на благо людини! Нехай вас супроводжує шана!

Національний фармацевтичний університет дякує кожному з вас за те, що його генетичний код вже сто років поспіль зберігає власну специфічність, універсальність і безперервність!

Ректор НФаУ Алла Котвіцька