11-12 листопада 2021 р. відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології»

11-12 листопада на базі кафедр аптечної технології ліків та біотехнології відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 45-річчю кафедри аптечної технології ліків «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології».

У конференції взяли участь науковці з багатьох країн, у т.ч. Грузії, Республіки Польща, Литовської республіки, Словацької Республіки, Республіки Узбекистан, Республіки Туркменістан.

11 листопада відбулося засідання пленарної секції, під час якої були обговорені питання розвитку екстемпорального виробництва ліків в Україні та за кордоном, проведення аналізу, пошуку нових субстанцій, а також зміни нормативного регулювання фармацевтичної діяльності. Постерна секція була представлена в електронному форматі.

12 листопада відбувся круглий стіл «Сучасні аспекти розвитку аптечної технології ліків та біотехнології: фундаментальні й прикладні дослідження», де молоді науковці, аспіранти й студенти СНТ кафедр аптечної технології ліків та біотехнології, доповідали про результати своїх наукових досліджень та обговорювали питання екстемпорального виробництва лікарських засобів в Україні.

Організаційний комітет висловлює вдячність учасникам за плідну й цікаву роботу наукового заходу та бажає всім міцного здоров’я, добробуту, нових наукових звершень!