11-14 листопада 2015 р. відбулася двадцять восьма Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – день студента 2015»

Виставка проходила в Києві у приміщенні центру Ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2). Її організатором виступило товариство «Знання» України за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. На сьогодні це – найбільший захід в Україні, присвячений вищий освіті.

У виставці взяли участь майже 70 провідних вищих навчальних закладів України та 27 держав світу. Почесними гостями були заступник Міністра освіти і науки України Гевко Андрій Євгенович, президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, Надзвичайні та Повноважні Посли Республіки Польща, Франції, Туркменістану, Таджикистану, Судану, Королівства Саудівська Аравія, Палестини, Ізраїлю.

Національний фармацевтичний університет взяв участь у рейтинговому виставковому конкурсі та отримав почесне звання «Лідер міжнародної діяльності», а також був нагороджений Гран-Прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

IMG_5806 IMG_5808 IMG_5810 IMG_5811 IMG_5813 IMG_5816 IMG_5818 IMG_5834 IMG_5840 IMG_5843 Диплом кубок Лидер

Матеріали за темою:

Національний фармацевтичний університет був нагороджений Гран-Прі під час освітньої виставки