11 квітня 2024 р. відбулась робоча зустріч «Наведення мостів: діалог заради розвитку української медичної освіти» за ініціативи Експертної ради студентства закладів вищої освіти

Національний фармацевтичний університет представили Голова Студентського самоврядуванняЄгор ЧУФИЦЬКИЙ та Голова волонтерського сектору –  Анастасія РИЖУК.

В межах робочої зустрічі було забезпечено проведення діалогу між студентами медичних і фармацевтичних закладів вищої освіти та медичних факультетів (інститутів) закладів вищої освіти з представниками керівництва МОЗ, Комітету ВРУ з питань здоровʼя нації, та підкомітету ВРУ з питань вищої освіти.

Студенти мали можливість поставити запитання щодо проєкту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України», а також обмінятися думками, обміркувати й спроєктувати майбутнє медичної та фармацевтичної освіти для закладення основи в напрямку здорової та процвітаючої України.

За результатами зустрічі прийнято рішення про направлення до МОЗ звернення від Експертної ради студентства закладів вищої освіти з узагальненими пропозиціями студентів-медиків щодо вдосконалення інтернатури, а також ухвалили спільне рішення щодо вступу до складу Експертної ради медичних та фармацевтичних ЗВО задля напрацювання комплексних пропозицій з вдосконалення вищої медичної освіти в Україні.