11 січня та 08 лютого 2024 р. відбулися перші в II семестрі наради кураторів академічних груп

Було висвітлено заходи січня/лютого, обговорені поточні питання у зв’язку з закінченням семестру та оголошено оновлення започаткованих раніше проєктів.

Завідувачка кафедри фундаментальних та суспільно-гуманітарних наук, відповідальна за роботу кураторів – Ольга НАЗАРКО зробила акцент щодо проєкту “ОДНОКУРСНИК”, поставила завдання з реалізації позанавчальних задач та оприлюднила список координаторів проєкту “ОДНОКУРСНИК”:

• 1 курс – Аміра АВАД
  • 2 курс – Ольга КАЛЮЖНА
  • 3 курс – Тетяна ДЯДЮН
  • 4 курс – Анастасія НЕВЕЛИКА
  • 5 курс – Олена БЕВЗ

Також був зроблений акцент на мовній політиці НФаУ, розглянуті актуальні питання виховання студентства та обговорені важливі документи, що стосуються української мови. Були внесені роз’яснення щодо складання іспиту на володіння державною мовою та оприлюднено Розпорядження щодо використання англійської мови у НФаУ.

Начальник відділу організації виховного процесу та соціальних питань — Євгенія КАЛАШНИК зробила анонс виховного контенту на лютий-2024. Нагадала про щомісячні загальноуніверситетські заходи, а також нові проєкти присвячені інфоприводам лютого.

Фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань – Аміра АВАД зазначила важливість участі в проєктах, які направлені на формування національної свідомості та розвиток громадянської та соціальної компетентностей студентів.

Провідний фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питаньОльга ЦАПКО зазначила нововведення заповнення ПОРТФОЛІО СТУДЕНТІВ та роль кураторів у підрахунку рейтингу студентів. Також подякувала кураторам за ефективну та своєчасну командну роботу і відмітила потребу в спільних ідеях та пропозиціях щодо оновлення критеріїв оцінювання досягнень здобувачів вищої освіти.

У форматі дискусії куратори та ментори обговорили актуальні проблеми.

Нарада кураторів – це захід, що мотивує, завжди є системним та змістовним.