11 травня 2023 р. відбувся марафон вебінарів-знайомств з освітніми програмами НФаУ – «FUTURE WITH НФаУ» представлена ОПП «Менеджмент»

На другому вебінарі було представлено освітньо-професійну програму «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, за спеціальністю 073 «Менеджмент», яка входить у п’ятірку найбільш популярних спеціальностей.

На організованому для вступників 2023 р. вебінарі зі вступним словом і привітанням учасників заходу виступила декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, кандидат фармацевтичних наук, доцент Наталія ЖИВОРА.

Гарант ОПП «Менеджмент», доцент кафедри управління та забезпечення якості у фармації, кандидат економічних наук, доцент Яна ДЕРЕНСЬКА окреслила сферу професійної діяльності менеджера, презентувала зміст освітньої програми, поділилася результатами активної участі здобувачів вищої освіти ОПП «Менеджмент» у студентському самоврядуванні, наукових заходах (конференціях, конкурсах тощо).

Відповідальний секретар приймальної комісії, доктор фізико-математичних наук, професор Станіслав ПОГОРЄЛОВ, розповів про умови вступу на спеціальність «Менеджмент», зокрема, на ОПП «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня у НФаУ.

Також учасники заходу мали змогу поспілкуватися зі здобувачами вищої освіти ОПП «Менеджмент» Юсуфом БАЗАЛАЄВИМ (2 курс) і Оксаною МИТРОВИЧ (4 курс), які поділились власним досвідом навчання у НФаУ.