11 травня 2023 р. на базі кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбувся семінар «Актуальні проблеми удосконалення підготовки керівників для системи охорони здоров’я і фармації та розвитку академічної мобільності»

11 травня 2023 року на базі кафедри управління та забезпечення якості у фармації у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар «Актуальні проблеми удосконалення підготовки керівників для системи охорони здоров’я і фармації та розвитку академічної мобільності».

У роботі семінару також прийняли участь співробітники кафедр управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ, промислової фармації та економіки ІПКСФ НФаУ, фармацевтичного менеджменту та маркетингу НФаУ, науковці із провідних вітчизняних ЗВО і наукових установ (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України та ін.).

З актуальною доповіддю, присвяченою проблемі аналізу світового досвіду щодо підготовки керівних кадрів для системи охорони здоров’я і дослідженню вимог вітчизняних роботодаців до менеджерів системи охорони здоров’я, виступила докт. фарм. наук, проф., заслужений діяч науки і техніки України, проф. кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ Посилкіна Ольга Вікторівна.

З цікавою доповіддюна тему «Досвід та результати стажування за програмою академічної мобільності Австрійської академії наук «Joint Excellencein Scienceand Humanities» на базі Ludwig Boltzmannfor Digital Healthand Patient Safety, Відень» виступила докт. фарм. наук, проф. кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ Літвінова Олена Вячеславна.

Здобувач вищої освіти освітньої програми «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом», доцент кафедри «Загальної хімії» Нацонального фармацевтичного університету Ковальська Олена Василівна присвятила свій виступ висвітленню проблеми академічної мобільності, як важливому напрямку підвищення конкурентоспроможності українських викладачів і здобувачів.

Під час обговорення доповідей відбулася жвава дискусія. Учасники семінару констатували важливість його проведення, актуальність зазначених проблем та тенденцій у розвитку менеджменту в охороні здоров’я і фармації, відзначили високий рівень підготовки та проведення заходу, а також висловили надію на подальшу плідну співпрацю.