11 жовтня 2021 р. представники НФаУ взяли участь у онлайн-вебінарі «Що потрібно, аби Центр забезпечення якості освіти працював»

11 жовтня представники НФаУ взяли участь у онлайн-вебінарі «Що потрібно, аби Центр забезпечення якості освіти працював», який адміністрував проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» від імені Американських Рад з міжнародної освіти.

Спікеркою вебінару була керівниця Центру забезпечення якості освіти та викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія», освітня тренерка Ольга Бершадська.

До форуму, крім НФаУ, долучилися близько 100 представників адміністрацій закладів вищої освіти України.

Мета онлайн-вебінару – об’єднання професійної спільноти сфери вищої школи для обміну досвідом та співпраці задля підтримки та забезпечення належного функціонування Центрів забезпечення якості освіти й основних аспектів їхньої діяльності. Під час онлайн-вебінару було обговорено особливості діяльності Центрів забезпечення якості освіти, планування, бюджетування закладів вищої освіти.

Наприкінці онлайн-вебінару було виділено час для проведення сесії питань та відповідей, під час якої учасники мали можливість обмінятися власним досвідом і обговорити нагальні питання забезпечення виконання вимог щодо аспектів планування й бюджетування закладів вищої освіти в сучасних умовах.