12 грудня 2023 р. на практичне заняття з «Підготовки  фармацевтичного представника» завітали співробітники Корпорації «Артеріум»

12 грудня 2023 року на практичне заняття з «Підготовки  фармацевтичного представника» для здобувачів вищої освіти 4-го курсу спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» освітньої програми «Фармація» (4,10 р.н., групи 1-3) завітали співробітники Корпорації «Артеріум» – менеджер по роботі  з  продуктовим портфелем Дмитро Рубцов і менеджер з навчання та розвитку персоналу Марина Герасименко.

Дмитро Рубцов, який у минулому працював медичним представником фармацевтичної компанії, став основним спікером зустрічі. На заняття також були запрошені здобувачі фахового фармацевтичного коледжу НФаУ. У цьому заході взяли участь понад 90 учасників.

У своїй презентації Дмитро Рубцов розглянув питання  ключових історичних подій Корпорації «Артеріум», продуктового портфелю компанії, комерційного департаменту, місії, цінностей та корпоративної відповідальності. Окремо доповідач приділив увагу вимогам до працевлаштування на посаду медичного та фармацевтичного представника, розглянув компетенції медичного представника, як відбувається оцінка персоналу компанії, розповів про можливість проходження тренінгів різних рівнів після працевлаштування, посттренінговий супровід медичних представників, можливості кар’єрного росту, про Школу продакт-менеджерів.

Здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу НФаУ активно задавали питання про особливості роботи медичного представника:

• тонкощі техніки первинних та вторинних візитів;
  • промоційні матеріали, що використовують під час візиту;
  • про знання та навички, що необхідні для виконання посадових обов’язків на цій посаді;
  • про особливості робочого графіку медичного представника;
  • про заохочення при успішному виконанні професійних обов’язків;
  • про затребувані на ринку препарати компанії, їх особливості та переваги серед конкурентів.

Дуже дякуємо Корпорації «Артеріум» та особисто Дмитру Рубцову та Марині Герасименко за таке цікаве та корисне заняття.