12 квітня 2024 р. відбулася робоча зустріч в. о. ректора НФаУ Алли Котвіцької із представниками Харківського обласного центру зайнятості

12 квітня 2024 року відбулася робоча зустріч в. о. ректора Національного фармацевтичного університету Алли КОТВІЦЬКОЇ із представниками Харківського обласного центру зайнятості: директором ХОЦЗ Олександром КОТУКОВИМ, провідним фахівцем Анатолієм ТОЛСТИХ та начальником управління реалізації політики зайнятості Інною ПРОХОРЕНКО.

Національний фармацевтичний університет і Харківську обласну службу зайнятості об’єднує багаторічна співпраця. Сільно проведено низку заходів: тематичні семінари щодо техніки пошуку роботи, ярмарки вакансій за участю працедавців усіх регіонів України, дні відкритих дверей тощо.

Цього року особливий акцент зроблено на питанні ваучерної програми від служби зайнятості. У 2023 році та з початку 2024 року на базі Національного фармацевтичного університету за рахунок ваучерів підвищили свою конкурентоспроможність на ринку праці 39 осіб.

Детально обговорено шляхи щодо надання службою зайнятості ваучерів для підвищення кваліфікації, а також для навчання за спеціальностями 226 Фармація, промислова фармація, 224 Технології медичної діагностики та лікування, 227 Терапія та реабілітація, 162 Біотехнологія та біоінженерія тощо (Наказ Міністерства економіки України від 11.04.2023 № 2040 «Про затвердження Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер»).

Крім того, розглянуто компенсаторні програми для роботодавців – за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю та за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

У рамках робочої зутрічі Олександр КОТУКОВ та Алла КОТВІЦЬКА підписали Меморандум про подальше співробітництво.