12 листопада 2017 р. Національний фармацевтичний університет приймав участь у II Міжнародному освітньому форумі Придніпров′я, який відбувся у м. Дніпро, КДЦ «Менора».

II Міжнародний освітній форум Придніпров′я – це єдиний майданчик, де збираються представники ліцеїв, шкіл, вишів Дніпропетровської області та вищих навчальних закладів України й Європи.

Його ціль – розкрити можливості здобуття освіти та працевлаштування в Україні та за її межами за напрямками:

• інженерія (особливо IT),
  • гуманітарні науки та мистецтво,
  • медицина,
  • фармація,
  • соціальні науки,
  • бізнес та право,
  • сільське господарство,
  • ветеринарія.

Форум складався з двох частин: виставки ВНЗ та конференції для школярів, студентів, батьків Дніпропетровської та Запорізької областей.

Абітурієнти мали змогу дізнатися більше про спеціальності та кафедри, програми працевлаштування, студентське життя університету, заходи, умови проживання в гуртожитках від представників вишів.