13 грудня 2018 р. відбувся методичний семінар для т’юторів та методистів дистанційного навчання

13 грудня, вже вдруге у цьому навчальному році, відбувся методичний семінар для т’юторів та методистів дистанційного навчання «Досвід та проблеми супроводження дистанційних курсів у НФаУ».

З доповіддю на семінарі виступила проректор з НПР (інформатизації та дистанційної освіти), доц. Галій Л.В., яка підкреслила, що у 2018/2019 н.р. в НФаУ за дистанційною формою вже навчаються 170 студентів. І незважаючи, на значний досвід в організації навчального процесу за дистанційною формою, важливим питанням для університету залишається покращення якості навчального контенту. Так, відповідно до «Положення про експертизу дистанційного курсу в НФаУ» розробникам курсів необхідно приділяти значну увагу створенню інтерактивних плакатів, звукових доріжок та відеоматеріалів. 

Власним (трирічним) досвідом супроводження дистанційних курсів поділилися доцент каф. аналітичної хімії Голік М.Ю. та доцент кафедри патологічної фізіології Гнатюк В.В., які відповідно є т’юторами дистанційних курсів «Аналітична хімія» та «Патологічна фізіологія».

Гарячу дискусію аудиторії викликало питання доцільності уведення  deadline з метою дотримання дистанційними студентами графіку навчального процесу.

Print Friendly, PDF & Email