13 квітня 2023 р. відбулися заняття здобувачів вищої освіти, аспірантів, викладачів НФаУ з представником Державної служби з надзвичайних ситуацій м. Харків

13 квітня 2023 року завідувач відділу аспірантури та докторантури Національного фармацевтичного університету Голубцова Каріна Костянтинівна, провідний фахівець відділу аспірантури та докторантури Підгайна Валентина Віталіївна та здобувачі третього освітньо–наукового рівня вищої освіти взяли участь у зустрічі з представником Державної служби з надзвичайних ситуацій, начальником караулу 9 Державної пожежної частини 3 Державного пожежно–рятувального загону Головного управління ДСНС України в Харківській області Олександром ГУЖВОЮ.

Представник ДСНС Олександр ГУЖВА провів онлайн урок «Єдиний урок з безпеки», на якому було розглянуті питання щодо дій під час «Повітряної тривоги», мінної безпеки, Правил пожежної безпеки при експлуатації
(використанні) електронагрівальних приладів та газових установок та і цілому в побуті, Правил безпечної евакуації з приміщень (будівель), а також Правил користування вогнегасниками.

Слухачами університету було поставлено багато питань, що стосуються небезпечних предметів, як поводитися та куди телефонувати У навчанні прийняли участь 305 учасників університету (студенти, аспіранти, викладачі) та співробітники відділу цивільного захисту НФаУ.