13 квітня 2023 р. відбулося засідання Спілки рад молодих вчених

Інна Владимирова, проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи Національного фармацевтичного університету та Ірина Сурікова, голова Ради молодих вчених НФаУ 13 квітня 2023 р. взяли участь у засіданні Спілки рад молодих вчених.

Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи. Порядок денний щомісяця формується відповідно до пропозицій молодих вчених.

На засіданні обговорювали формат проведення та час регіональних засідань Рад молодих вчених. Попередньо у Харкові заплановано засідання наприкінці квітня в онлайн-форматі.