13 квітня 2019 р. пройшов «Ярмарок спеціальностей НФаУ»

«Ярмарок спеціальностей НФаУ» проводився спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

Основна мета заходу – надання профорієнтаційних послуг учням щодо вибору професії, умов вступу до навчального закладу для отримання спеціальності і кваліфікації. «Ярмарка спеціальностей НФаУ» став можливістю визначити майбутню професію для учнів 9 – 11 класів.

Урочисту частину відкривала проректор з науково-педагогічної роботи, доц. І. В. Кубарєва. Гості Ярмарку спеціальностей стали глядачами концертної програми, підготовленої культурним центром НФаУ.

Гості мали змогу ознайомитися з Національним фармацевтичним університетом: умовами навчання, матеріально-технічною базою, з освітньо-професійними програмами спеціальностей:

226 «Фармація, промислова фармація»

• «Фармація»,
  • «Клінічна фармація»,
  • «Технології парфумерно-косметичних засобів»,
  • «Технології фармацевтичних препаратів»,
  • «Фармацевтична хімія»,
  • «Фармацевтичне правознавство»,
  • «Гомеопатична фармація»,
  • «Косметологія»,
  • «Клінічні дослідження»,
  • «Фармацевтичний маркетинг та адміністрування»,
  • «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом»

224 «Технології медичної діагностики та лікування»

• «Лабораторна діагностика»

162 «Біотехнології та біоінженерія»

• «Біотехнологія»,
  • «Фармацевтична біотехнологія»,
  • «Промислова біотехнологія»

051 «Економіка»

• «Економіка підприємства»

073 «Менеджмент»

• «Менеджмент», «Менеджмент організацій та адміністрування», «Логістика», «Якість, стандартизація та сертифікація», «Менеджмент клінічних досліджень»

075 «Маркетинг»

• «Маркетинг»

011 «Освітні, педагогічні науки»

• «Педагогіка вищої школи»

281 «Публічне управління та адміністрування»

• «Адміністративний менеджмент»

На питання практичного навчання та працевлаштування також давав інформацію відділ практики.

Присутні отримали інформацію про Коледж НФаУ, його спеціальностями: «Фармація», «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук», «Виробництво фармацевтичних препаратів».

У ході заходу школярам було запропоновано: пройти тестування за допомогою комп’ютерів з метою виявлення професійних навичок; отримати інформацію щодо умов навчання, умов вступу до навчального закладу.

Проведено екскурсії по кафедрах технологічного та хімічного корпусів: аналітичної хімії, аптечної технології ліків, біотехнології, косметології і аромології, організації та економіки фармації, ботаніки, фізичної та колоїдної хімії, промислової фармації, фізичного виховання та здоров’я, музей історії НФаУ,  студентського ресторану “Misce.Da.Signa”.