13 жовтня 2022 р. відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ  ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ»

13 жовтня 2022 р. кафедрами аптечної та заводської технології ліків було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ  ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ».

Участь у заході прийняли близько 200 науковців та освітян, здобувачів вищої освіти та молодих науковців України та зарубіжжя фармацевтичної галузі.

Тематика доповідей охоплювала широке коло питань:

• Сучасні аспекти розробки та промислового виробництва лікарських, косметичних засобів і добавок дієтичних. Госпітальна фармація.
  • Перспективні біологічно активні і сучасні допоміжні речовини.
  • Біофармацевтичні аспекти створення екстемпоральних лікарських засобів.
  • Удосконалення складу і технології алопатичних і гомеопатичних лікарських засобів.
  • Законодавче нормування виготовлення і контролю якості екстемпоральних лікарських засобів.
  • Валідація технологічного процесу виробництва екстемпоральних лікарських засобів.
  • Соціальна фармація: стан, проблеми та перспективи
  • Фармацевтична освіта в Україні
  • Сучасний стан та перспективи використання лікарських рослин і розробки фітотерапевтичних засобів
  • Фармацевтичний аналіз, стандартизація та організація виробництва лікарських засобів
  • Фармацевтична та медична біотехнологія. Нанотехнології у фармації. Ветеринарна медицина та фармація.
  • Організація та економіка у фармації, менеджмент та маркетинг у фармації, фармакоекономіка на етапах створення, реалізації та застосування лікарських засобів

Досягнення науковців та практиків у різних галузях фармацевтичної технології відображені у 79 статтях та тезах учасників конференції та представлені у 7 усних та 8 постерних доповідях. Учасникам конференції підготовлено 175 сертифікатів про участь.

Матеріали конференції (програма, збірник, постерні доповіді, сертифікати) розміщено на сайтах кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків.