14 березня 2023 р. у Гуртожитку № 2 Студентського містечка НФаУ проведено інструктаж з правил пожежної безпеки

14 березня 2023 року у Гуртожитку № 2 Студентського містечка Національного фармацевтичного університету було проведено інструктаж для тимчасово переміщених осіб фахівцями відділу цивільного захисту та головним інспектором ВЗНС Салтівського району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС у Харківській області підполковником служби цивільного захисту Сергієм Колєсніковим.

Шевченківські дня в НФаУСергій Колєсник ознайомив мешканців гуртожитку з загальними вимогами пожежної та техногенної безпеки, з правилами використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасниками) та діями населення при сигналі «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» під час воєнного стану. Також проінструктував щодо поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Шевченківські дня в НФаУПровідний фахівець з протипожежної безпеки відділу цивільного захисту НФаУ Григорій Рєпін провів інструктаж з правил пожежної безпеки, безпосередньо у будівлі гуртожитку, ознайомив з вимогами щодо користування електричними пристроями та проінформував про порядок дотримання екологічної безпеки.

Шевченківські дня в НФаУТакож, консультантом у сфері захисту та соціальних питань гуманітарної місії «Пролісок» проведено моніторинг проблем тимчасово переміщених осіб та надані відповіді на питання присутніх щодо їх життєзабезпечення.

В заході прийняло участь 65 осіб.