14 березня 2023 р. відбулася VІ Всеукраїнська науково-освітня internet конференція «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики»

14 березня 2023 р. кафедра організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету провела VІ Всеукраїнську науково-освітню internet конференцію «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики»

Серед учасників конференції були представники Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (м. Київ), Запорізького державного медичного університету, Івано-Франківського національного медичного університету, Одеського національного медичного університету, Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, Буковинського державного медичного університету, Національного фармацевтичного університету (м. Харків). В роботі конференції приймали також участь науковці із Республіки Казахстан.

Науковці поділилися результатами проведених теоретико-прикладних досліджень за широким спектром напрямків. Так, були розглянуті проблеми й перспективи зміни пріоритетів у формуванні Національної лікáрської політики у військовий час та за умов впровадження медичного страхування в Україні, впровадження оцінки медичних технологій в практичну медицину та фармацію, питання ефективного розвитку організаційно-економічної та управлінської науки й освіти, а також сучасних форм й методів обслуговування населення країни в системі фармацевтичного забезпечення населення України.

Підсумовуючи результати конференції, учасники дійшли до спільного висновку, що саме консолідація зусиль науковців, представників практичної охорони здоров’я, державотворців, освітян, громадського суспільства, а також представників міжнародних організацій дозволить вирішити питання підвищення ефективності фармацевтичного забезпечення населення за умов військового стану та дефіциту коштів на охорону здоров’я.

Результати дискусії знайшли своє відображення в Резолюції конференції. Також був сформований збірник матеріалів конференції – статей та тез, а кожен учасник отримує сертифікат. З усіма матеріалами заходу можна ознайомитися на сайті кафедри