14 червня 2021 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів переможцям і учасникам конкурсу дистанційних курсів, який відбувася у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті

У березні 2021 р. у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті проводився конкурс дистанційних курсів, розроблених закладами вищої освіти України.

Національний фармацевтичний університет подав до участі в конкурсі три дистанційних курси. Кожен із дистанційних курсів підлягав всебічній експертній оцінці членами журі та студентством.

У результаті, представлені нашим університетом дистанційні курси підтвердили свій рівень та посіли 2-ге, 3-тє й 9-те місце серед наданих різними вишами 39-ти дистанційних курсів.

Як експерт, від Національного фармацевтичного університету до складі журі конкурсу була запрошена професор кафедри фармацевтичної хімії, доктор фармацевтичних наук Ольга Євтіфєєва. Робота експертів також була відзначена сертифікатами.

14 червня 2021 р. у рамках засідання Центральної методичної ради НФаУ, перший проректор Андрій Федосов привітав учасників конкурсу з досягнутими результатами і урочисто вручив сертифікати Харківського національного автомобільно-дорожнього університету й подяки НФаУ.

Місце Дистанційний курс Кафедра-розробник
2 Латинська мова Іноземних мов
3 Органічна хімія Органічної хімії
9 Фармакогнозія Фармакогнозії

Щиро вітаємо й бажаємо подальших успіхів!