15 вересня 2020 р. відбулось урочисте відкриття лекційної аудиторії кафедри технології фармацевтичних препаратів НФаУ

Важливу роль при підготовці майбутніх фахівців фармації мають підходи до освітнього процесу, забезпеченість обладнанням, доступ до сучасних технологій, умови навчання.

Інноваційна аудиторія кафедри технології фармацевтичних препаратів НФаУ, відкриття якої відбулося 15 вересня, облаштована за підтримки одного із найстаріших та найпотужніших вітчизняних виробників – АТ «Фармак».

Урочистості розпочалися з вітальних слів ректора НФаУ, проф. А. А. Котвіцької та виконавчого директора АТ «Фармак» В. Г. Костюка.

«Вимогою часу для вишів є співпраця з роботодавцями. Це єдиний шлях забезпечення якості освіти та практичної й особистісної готовності випускника до виходу на ринок праці.

Компанія «Фармак» – багаторічний стратегічний партнер Національного фармацевтичного університету у питаннях освітньо-наукової співпраці, забезпечення робочими місцями випускників, реалізації соціальних проєктів.

Облаштування цієї аудиторії півтора десятиліття тому також було здійснено компанією «Фармак». Аудиторія слугувала місцем захисту дипломних проєктів, проведення державної атестації, апробації дисертаційних робіт.

Переконана, що розвиток прямого партнерства бізнесу та університету сприяє якості підготовки фахівців та підвищенню престижу професії фармацевтичного працівника», – підкреслила ректор НФаУ А. А. Котвіцька.

«Розвиток наукового потенціалу в Україні – стратегічна задача для держави та бізнесу. Нам необхідно співпрацювати з вишами, які готують профільних фахівців, надавати підтримку науковому співтовариству, виділяти гроші на фундаментальну науку і заохочувати прикладні розробки.

Ми розуміємо необхідність партнерства з вітчизняними ЗВО. «Фармак» співпрацює з шістьма провідними вишами України, у тому числі з Національним фармацевтичним університетом. Студенти проходять практику у нашій компанії, мають доступ до найсучаснішого обладнання та розробок, мають можливість працевлаштуватися та долучитися до команди «Фармак», – відзначив виконавчий директор «Фармак» В. Г. Костюк.

Під час заходу студенти освітньої програми «Технології фармацевтичних препаратів» мали нагоду поспілкуватися на відстані прямого діалогу із ректором НФаУ, проф. А. А. Котвіцької та виконавчим директором «Фармак» В. Г. Костюком.

 

Для Національного фармацевтичного університету вересень ознаменований
не лише початком навчального року.

10 вересня 1921 року – день народження нашої Альма Матер.

5 днів тому університет відзначив 99-річчя.

Через рік фармацевтична спільнота святкуватиме
віковий ювілей Національного фармацевтичного університету.

У третю суботу вересня фармацевтична Україна відзначає своє професійне свято,
яке встановлено з ініціативи НФаУ.

 


Матеріали за темою:

«Дякуючи університету за спеціалістів»: «Фармак» подарував НФаУ нову лекційну аудиторію

Print Friendly, PDF & Email