16 березня 2023 р. було проведено інтернет-конференцію «Застосування інноваційних технологій та методів навчання при викладанні фундаментальних та мовних дисциплін у вишах»

16 березня 2023 року на кафедрі фундаментальної та мовної підготовки Національного фармацевтичного університету було проведено Всеукраїнську  науково-практичну інтернет-конференцію «ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МЕТОДІВ НАВЧАННЯ ПРИ ВИКЛАДАННІ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ТА МОВНИХ ДИСЦИПЛІН У ВИШАХ».

До обговорення долучилися представники ЗМІ Харкова, викладачі, аспіранти, магістранти із провідних ЗВО України: Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Державного біотехнологічного університету, Харківського національного університету внутрішніх справ, Донбаського державного педагогічного університету, Військового інституту інформатизації та телекомунікації імені Героїв Крут, Національного університету цивільного захисту України.

Серед тем, які викликали дискусію,  – специфіка викладання фундаментальних та мовних дисциплін у вишах під час війни, шляхи подолання освітніх втрат, проблеми й перспективи дистанційної освіти в Україні.

Викладачі кафедри поділилися із колегами практичним досвідом роботи з платформою MOODLE, варіантами використання програмного забезпечення, доступного онлайн, під час викладання інформатики, презентували свої наробки щодо створення аудіовізуального контенту при вивченні української мови як іноземної.

Підсумовуючи результати конференції, учасники дійшли спільного висновку,  що дистанційна освіта має потужний потенціал мотивуючих важелів, які в майбутньому допоможуть нівелювати освітні втрати, спричинені війною, дозволять здобувачам вищої освіти й надалі плідно опановувати як фундаментальні, так і мовні дисципліни.

За результатами роботи конференції сформовано збірник тез. З усіма матеріалами заходу  можна ознайомитися на сайті кафедри.